Umów spotkanie

Wyścigowa

Wyścigowa Inwestycja została zrealizowana przy ul. Wyścigowej w Radomiu w 2013/15 roku. Powstały wtedy 4 nowoczesne bloki wielorodzinne, które wkomponowały się
w malownicze otoczenie Radomia. To miejsce, w którym mieszkańcy mogą cieszyć się spokojem i wygodą codziennego życia. Całe osiedle jest otoczone ogrodzeniem, co zapewnia poczucie prywatności i bezpieczeństwo dla wszystkich mieszkańców. Ponadto, dbając o Wasze bezpieczeństwo, wyposażyliśmy teren w system monitoringu. Osiedle składa się z imponującej liczby 115 mieszkań, wśród których każdy znajdzie swoje wymarzone miejsce do zamieszkania. Dodatkowo, dla wygody naszych mieszkańców, zapewniliśmy aż 135 miejsc postojowych, abyście zawsze mogli parkować swoje samochody bez trudu. A to nie wszystko! Na terenie osiedla znajduje się również duży plac zabaw, który jest idealnym miejscem dla naszych najmłodszych mieszkańców do spędzania czasu na świeżym powietrzu, bawiąc się i integrując z sąsiadami.
Jesteśmy dumni z efektów naszej pracy i cieszymy się,
że możemy przyczynić się do rozwoju pięknego miasta Radomia. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za zaufanie
i życzymy Wam spełnienia marzeń w Waszych nowych mieszkaniach! Jeśli jesteście zainteresowani innymi naszymi inwestycjami lub chcielibyście dowiedzieć się więcej o naszej działalności, serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową lub do naszego biura. Jesteśmy tutaj, aby pomóc i stworzyć dla Was wymarzone miejsce do życia!

Kontakt

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń, napisz albo spotkajmy się!

ul. Waryńskiego 16a 26-600 Radom