Umów spotkanie
Apartamenty Magnolia

Realizacje

Apartamenty Magnolia

Osiedle to stanowi obszar zamknięty, objęty monitoringiem , na którym powstało 6 budynków o łącznej liczbie lokali mieszkalnych 333. Ciekawa i nowoczesna kompozycja architektoniczna budynków, atrakcyjna elewacja a także dla potrzeb mieszkańców plac rekreacyjny wyposażony w alejki spacerowe skomunikowane z chodnikami i osiedlowymi terenami zieleni oraz ławki parkowe tworzą harmonijną przestrzeń do życia. Dla najmłodszych mieszkańców wybudowano plac zabaw. Osiedle powstało w trzyetapowym procesie. Podczas realizacji I etapu wybudowano dwa budynki VII i VIII kondygnacyjny z 118 lokalami mieszkalnymi. W trakcie II etapu powstało 3 budynki VI kondygnacyjne o łącznej liczbie mieszkań 113, natomiast podczas budowy III etapu powstał jeden VI kondygnacyjny budynek w wypiętrzeniem do VII i VIII kondygnacji z 102 lokalami mieszkalnymi. Każdy budynek wyposażony został w cichobieżne windy umożliwiające sprawną komunikację pomiędzy kondygnacjami, podziemne miejsca parkingowe podnoszące komfort życia mieszkańcom oraz pomieszczenia gospodarcze- schowki. Każdy lokal mieszkalny został wyposażony w logoterme i klimatyzację. Podczas realizacji każdego z etapu osiedla powstały również naziemne miejsca parkingowe oraz pełna infrastruktura, która doprowadziła do organizacyjnego i funkcjonalnego połączonego Osiedla Apartamenty Magnolia w jedna całość poprzez wspólne ogrodzenie.

Sempołowskiej 15

Realizacje

Sempołowskiej 15

Głównym założeniem koncepcji przy realizacji inwestycji było maksymalne wykorzystanie przestrzeni sprzyjającej relacją społecznym pomiędzy mieszkańcami. Powstał tu czterokondygnacyjny budynek mieszkalny wielorodzinny z lokalami usługowymi w parterze oraz miejscami postojowymi dla wszystkich mieszkańców oraz klientów usług. Zaprojektowane dwa wjazdy na teren inwestycji, a także siatka ciągów pieszych i dróg wewnętrznych stworzyło funkcjonalną przestrzeń dla użytkowników lokali jak i dla osób odwiedzających.Tereny wolne od zabudowy i powierzchni utwardzonych przeznaczono na zieleń niską i trawniki. Całość została objęta monitoringiem. Budynek posiada formę rozrzeźbną nawiązując do istniejących budynków w sąsiedztwie.

Daszyńskiego

Realizacje

Daszyńskiego

Osiedle tworzy zespół trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych na zagospodarowanym, ogrodzonym i monitorowanym terenie. Podczas inwestycji powstało 84 mieszkania z komórkami lokatorskimi oraz przynależnymi miejscami postojowymi.

Wyścigowa

Realizacje

Wyścigowa

Wyścigowa Inwestycja została zrealizowana przy ul. Wyścigowej w Radomiu w 2013/15 roku. Powstały wtedy 4 nowoczesne bloki wielorodzinne, które wkomponowały sięw malownicze otoczenie Radomia. To miejsce, w którym mieszkańcy mogą cieszyć się spokojem i wygodą codziennego życia. Całe osiedle jest otoczone ogrodzeniem, co zapewnia poczucie prywatności i bezpieczeństwo dla wszystkich mieszkańców. Ponadto, dbając o Wasze bezpieczeństwo, wyposażyliśmy teren w system monitoringu. Osiedle składa się z imponującej liczby 115 mieszkań, wśród których każdy znajdzie swoje wymarzone miejsce do zamieszkania. Dodatkowo, dla wygody naszych mieszkańców, zapewniliśmy aż 135 miejsc postojowych, abyście zawsze mogli parkować swoje samochody bez trudu. A to nie wszystko! Na terenie osiedla znajduje się również duży plac zabaw, który jest idealnym miejscem dla naszych najmłodszych mieszkańców do spędzania czasu na świeżym powietrzu, bawiąc się i integrując z sąsiadami.Jesteśmy dumni z efektów naszej pracy i cieszymy się,że możemy przyczynić się do rozwoju pięknego miasta Radomia. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za zaufaniei życzymy Wam spełnienia marzeń w Waszych nowych mieszkaniach! Jeśli jesteście zainteresowani innymi naszymi inwestycjami lub chcielibyście dowiedzieć się więcej o naszej działalności, serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową lub do naszego biura. Jesteśmy tutaj, aby pomóc i stworzyć dla Was wymarzone miejsce do życia!

Rapackiego 12

Realizacje

Rapackiego 12

Podczas realizacji zamkniętego mini osiedla powstały dwa bloki, w których powstało 51 mieszkań oraz 6 lokali usługowych. Każde mieszkanie posiadało komórkę lokatorską oraz dla wygody mieszkańców wskazane miejsce postojowe. Całość osiedla dopinała harmonijnie zaaranżowana przestrzeń wzbogacona roślinnością oraz placem zabaw.

Już pracujemy nad kolejnymi realizacjami.
Na pewno niedługo o nich usłyszysz!

deweloper

Nasze nagrody

2016 rok
Lider Rozwoju Regionalnego 2016

2016 rok
Lider Regionu 2016; kategoria :Budownictwo Mieszkaniowe w konkursie organizowanym przez Echo Dnia

2015 rok
Lider Regionu 2015; kategoria :Budownictwo Mieszkaniowe w konkursie organizowanym przez Echo Dnia

2014 rok
laureat tytułu JAKOŚĆ ROKU 2013

2012 rok
II miejsce – Firma Inżynierska Mazowsza – kategoria Zarządzanie

2011 rok
II miejsce – Firma Inżynierska Mazowsza – kategoria Zarządzanie

2011 rok
laureat nagrody „Symbol Budownictwa Społecznego 2011r.” nadawanej przez Gazetę Prawną

2010 rok
Liderzy Regionu – wyróżnienie w kategorii Zarządzanie nieruchomościami

2006 rok
nagroda gospodarcza „Granitowy Tulipan” Izby Przemysłowo-Handlowej Ziemi Radomskiej za budynek mieszkalny przy ul. Reja 12/14 w kategorii „Inwestycja Roku”

2005 rok
nominacja Izby Przemysłowo-Handlowej Ziemi Radomskiej budynku mieszkalnego przy ul. Żeromskiego 93 do nagrody gospodarczej „Inwestycja Roku”.

2003 rok
nagroda gospodarcza „Honorowe Skrzydła 2003”.

2001 rok
nominacja Izby Przemysłowo-Handlowej Ziemi Radomskiej kompleksu budynków mieszkalnych RTBS przy ul. Paderewskiego w Radomiu do tytułu „Inwestycja Roku”.